Haftanın kitabı: “Dijital Bankacılık”

1603

ChrisSkinner_DijitalBankacilikTeknolojiyle dönüşen sektörler arasında ilk sıralarda yer alan bankacılığın yaşadığı dönüşüm, bu alanlarda uzun yıllardır çalışan Chris Skinner’ın Dijital Bankacılık kitabında anlatılıyor. Daha önce Avrupa’da bankacılık regülasyonlarından, geleceğin bankacılığına kadar pek çok alanda kitapları yayınlanmış olan Skinner, Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) katkılarıyla Türkçe olarak okurlarla buluşuyor.

Kitap, dijital banka haline gelmek isteyen bankaların ürün, hizmet, süreç ve yapılarını nasıl yeniden planlanıp düzenleneceği konusunda okuyuculara rehberlik yapıyor. Sadece bankacıların değil dijital çağa ayak uydurmak için stratejiler geliştirmeye çalışan herkesin okuması gereken bu kitapta dijital çağ için yeniden şekillenmesi gereken konular, başarılı örnekleriyle ele alınıyor.

Kitabın doğrudan satışı bulunmuyor. BKM, kitaba sahip olmak isteyen okurların BKM Express ile TEMA Vakfı’na bağış yapmasını istiyor. Okurlar, bu bağış makbuzunu kitap@bkm.com.tr adresine göndererek kitaba sahip olabilecek.